SWAROVSKI DOMÁCE ŠŤASTIE
Ste poverčiví? Väčšina z nás hádam odpovie, že nie. No predsa, neprichodí Vám, že keď stretnete kominára, automaticky nenápadne hľadáte gombík? Zaručene nájdete aspoň jednu drobnosť, ktorú často nevedomky robíte, alebo Vám to možno aspoň nakrátko blysne hlavou.
Swarovski_amulet

Spoločnosť Swarovski, takisto ako mnoho iných tvorcov pred ňou, vytvorila domáce amulety pomáhajúce ochraňovať a nosiť zdravie, šťastie, lásku a prosperitu. A vie sa, že aj keď dvaja robia to isté, nie je to to isté. Ako predloha boli použité tradičné orientálne symboly, ktoré firma Swarovski uchopila a spracovala svojím typickým spôsobom. Treba povedať, že z toho vyšli naozaj pekné kúsky. Rozmerovo sú síce výraznejšie, do domu alebo bytu však veľmi dobre pasujú a skvele vyniknú predovšetkým vtedy, keď sú osvetlené, alebo nimi v ideálnom prípade svetlo priam prechádza. Vtip je totiž v tom, že kryštály, ktorými sú symboly osadené, nie sú zasadzené do povrchu tela symbolu, ale prechádzajú skrz. Svetlo teda môže kryštálmi slobodne prenikať a vytvárať tak nekonečné variácie v závislosti na intenzite svetla, typu osvetlenia, dennej dobe … takže ak máte garníž a so zaťahovaním závesov si priveľmi hlavu nelámete, je to vonkoncom ideálne miesto. Amulety sú celkovo veľmi podarené – pozlátená oceľ, kryštály a šnúrka a strapec v červenej farbe Vás hravo prenesú do Číny, pokiaľ nie priamo do zapovedaného mesta k cisárovu dvoru.
Sú ideálnym darčekom pre priateľov – pokiaľ ste pozvaní na kolaudáciu ich nového domu alebo bytu, nemôžete prísť s lepším darčekom. To isté platí aj o Vašich blízkych - ak neviete, čo priviezť rodičom pod stromček, nemôžete sa netrafiť. Kvalita spracovania a značka Swarovski istotne neurazí ani zarytých  skeptikov. A že či naozaj fungujú? A čo ak predsa :-)
Chcete stránku vytlačiť?
Skryť pred tlačou nejaké časti stránky.
Vytlačiť celú stránku tak, ako ju vidíte.
(tento box nebude vytlačený)
Úprava stránky pred tlačou
Postavte sa kurzorom na nejaký obsah na stránke, zobrazí sa červený obdĺžnik. Kliknutím na neho obsah skryjete. Potom stisnite tlačidlo 'Vytlačiť'.