Nová kolekcia Swarovski „Crystal Gardens“ Jar / Leto 2015

Tohoročná jarno-letná kolekcia je inšpirovaná snovými záhradami plnými kvetín, kúziel a tajomných bytostí. Nathalie Colin, umelecká riaditeľka Swarovski v svojej záhrade čaruje s pastelovými tónmi, ktoré sa s prechodom jari do leta postupne prehlbujú a mohutnia, až sa zrazu rozvinú do sýto farebnej letnej nádhery. Tak kreatívnej a ženskej, tak rafinovanej a pôvabnej, s toľkými tvárami ako žena sama. Slnečné lúče, ktoré vo dne mäkko prestupujú zlátenými šperkmi, dávajú rozkvitnúť rozmanitým a pestrým kvetom, mesiac sa záľubne zrkadlí v striebre ródiovanej oceli a spolu s nocou pomáha otvárať magické rastliny s tisícorakými vôňami.

 

VIVID

Sila šperkov Swarovski je (ako aj inakšie) v kryštáloch, v ich geniálnom a precíznom brúse a farebnej škále (približne 150 odtieňov). Od hebkej sviežosti šperkov z radu Clay cez relatívne nové náramky a celkom nové náhrdelníky Stardust až po sýte farebné šperky Cyan. Zastavme sa na malú chvíľu pri dizajne Stardust. Povedali by ste, že v tele tohto šperku je na 730 drobných kryštálov, a že v dvojitom potom dvojnásobok? Ligot drobných kameňov v takomto množstve je jednoducho neprekonateľný a v jednoduchosti tohto prívesku takisto spočíva jeho najväčší sila. Nove sú zaradené aj dvojfarebné náramky, kde sa miešajú kamene dvoch rôznych odtieňov.

cinder

Z kolekcie Swarovski Jar / Leto 2015 prýšti radosť zo života, energia nového začiatku, opojenie farbami a vôňami života, chuť žiť a milovať. Nechajte sa teda vlákať do kryštálových záhrad a začnite snívať – istone sa v nich ako mávnutím čarovného prútika zjaví ten správny šperk, ktorý si Vás sám nájde, aby ste sa z neho mohla tešiť a zdielať jeho aj svoju krásu so svetom.


Martina :-)

stardust
Chcete stránku vytlačiť?
Skryť pred tlačou nejaké časti stránky.
Vytlačiť celú stránku tak, ako ju vidíte.
(tento box nebude vytlačený)
Úprava stránky pred tlačou
Postavte sa kurzorom na nejaký obsah na stránke, zobrazí sa červený obdĺžnik. Kliknutím na neho obsah skryjete. Potom stisnite tlačidlo 'Vytlačiť'.