Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Originálne šperky Swarovski 
        Pre ženy, ktoré chcú viac ... !
Domovská stránka / Originálne šperky SWAROVSKI verzus šperky zo SWAROVSKI ELEMENTS

Originálne šperky SWAROVSKI verzus šperky zo SWAROVSKI ELEMENTS

Internet sa priamo hemží najrozličnejšími šperkmi označenými ako Swarovski. Nájdete tu stovky náušníc Swarovski, tisíce príveskov Swarovski a ďalší nepreberný sortiment. V takomto zmätku je možné sa zorientovať iba veľmi ťažko a investovať peniaze do šperku, ktorý je skutočne kvalitný.

Všetky šperky označené ako Swarovski je v podstate možné rozděliť do dvoch kategórií:
Swarovski FW2012
Internetový obchod Šperky Aurea  / www.sperky-aurea.sk /, rovnako ako napríklad kamenné butiky Swarovski ponúka originálne šperky spoločnosti Swarovski. Jedná sa o jedinečné šperky kompletne vyrábané a osadzované kryštálmi Swarovski v dielňach tejto spoločnosti. Nová kolekcia šperkov Swarovski vychádza dva razy do roka - na jar kolekcia Spring/Summer a na jeseň kolekcia Fall/Winter plus označenie príslušného roku. Kdekoľvek na svete sú tieto kolekcie rovnaké. Všetky šperky sú označené labuťou - na retiazkach u zapínaní, na prstienkoch na vnútornej strane okružia atď. Sú dodávané v originálnom balení, označenom bielym či strieborným logom Swarovski / pozrite článok "Balenie šperkov Swarovski" /. Kryštály sú do šperkov osadzované ručne, s najvyšší starostlivosťou a precíznosťou. Ceny takýchto originálnych šperkov sa potom zvyčajne pohybujú v radu od niekoľkých desiatok EUR hore.
Swarovskioriginal
Šperky so Swarovski Elements / čiže Swarovski komponentmi / sú výrobky, v ktorých by mali byť použité kryštály Swarovski a ktoré môžu byť aj do istej miery podobné originálnym šperkom Swarovski, no šperk ako taký môže byť vyrobený prakticky kdekoľvek a kýmkoľvek. Výrobky by mali byť označené značkou „Made with Swarovski Elements“. Ceny šperkov so Swarovski Elements sa zvyčajne pohybujú v radoch desiatok EUR.

Vlastné kryštály Swarovski obsahujú 32% oxidu olovnatého, čím je zvýšená ich tvrdosť, čistota a žiarivosť. Kamene sú navyše ošetrené poťahom zo špeciálnych chemikálií, ktoré zvýrazní ich lesk aj mimo osvetlené vitríny. Niektoré šperky sú upravené technológiou pre úpravu povrchu Aurora Borealis, ktorá bola vyvinutá vo spolupráci s Christianom Diorom a ktorá im dodá ešte vyšší lesk.

Ak si želáte získať kvalitný a jedinečný šperk, ktorý / pri správnom zachádzaní / zostane dlho krásne trblietavý a lesklý, neodrie sa a nesčernie, ktorý bude žiariť tisícorakými odbleskmi na dennom i umelom svetle jasom neporovnateľne vyšším, ako bežné šperky, potom volte nadčasový šperk z kolekcie Swarovski.
Swarovski original

Šperky Aurea - internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski

V našom internetovom obchode Šperky Aurea Vám ponúkame možnosť pohodlného nákupu originálnych šperkov Swarovski, vyrábaných a ručne osadzovaných v dielňach tejto chýrnej firmy. Ich vysoká kvalita je spojená s výnimočnosťou a prestížou - každý šperk je jedinečným originálom, skutočnou pýchou ťažko prehliadnuteľnou vďaka svojmu ligotu a dokonalému spracovaní. Svojím zákazníkom sa vždy snažíme poskytovať špičkový servis. Ostatne, môžete sa presvedčiť sami - tešíme sa na Vás.
Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú pre jeho fungovanie dôležité.