Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Originálne šperky Swarovski 
        Pre ženy, ktoré chcú viac ... !
Domovská stránka / SWAROVSKI SALES 15.2.2013 - 15.3.2013

SWAROVSKI SALES 15.2.2013 - 15.3.2013

Vážený zákazníci,
 
v rámci príprav na uvedenie novej kolekcie Swarovski Jar / Leto 2013 sme pre Vás v našom internetovom obchode pripravili historicky prvý Swarovski sales. Vybrali sme 24 nádherných šperkov zo starších kolekcií 2011 a 2012 - všetky šperky naleziete tu.

Ku zľavám na produktoch sme pridali navyše aj zľavu na poštovnom, takže radosť bude istotne dvojnásobná :-) Objednávky nad 120,- € majú tradične poštovné zdarma, u ostatných sme nastavili špeciálne poštovné:
  • kuriérska spoločnosť InTime na dobierku za 4,- €;
  • kuriérska spoločnosť InTime, platba bankovým prevodom za 2,70 €.
Oba typy dopravy so špeciálnou sadzbou sú označené ako "SALES". Pevne veríme, že si vyberiete práve taký šperk, ktorý skvele doplní Vašu osobnosť a tešíme sa na Vaše objednávky.
 
Váš tým Šperky Aurea
pepper2
Swarovski original

Šperky Aurea - internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski

V našom internetovom obchode Šperky Aurea Vám ponúkame možnosť pohodlného nákupu originálnych šperkov Swarovski, vyrábaných a ručne osadzovaných v dielňach tejto chýrnej firmy. Ich vysoká kvalita je spojená s výnimočnosťou a prestížou - každý šperk je jedinečným originálom, skutočnou pýchou ťažko prehliadnuteľnou vďaka svojmu ligotu a dokonalému spracovaní. Svojím zákazníkom sa vždy snažíme poskytovať špičkový servis. Ostatne, môžete sa presvedčiť sami - tešíme sa na Vás.
Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú pre jeho fungovanie dôležité.