Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Originálne šperky Swarovski 
        Pre ženy, ktoré chcú viac ... !
Domovská stránka / ŠPERKY SWAROVSKI MAJÚ SVOJ BLOG!

ŠPERKY SWAROVSKI MAJÚ SVOJ BLOG!

Vážený zákazníci,
Pretože by sme Vám nákup v našom internetovom obchode www.sperky-aurea.sk radi zjednodušili a spríjemnili čo najviacej, spustili sme pre Vás na adrese http://sperky-aurea.blogspot.cz  nový blog.

Hlavným dôvodom je, že niektoré šperky môžu na tele pôsobiť oveľa lepším dojmom ako na fotografii, a rovnako aj ich veľkosť môže občas prekvapiť, aj keď sú rozmery šperku uvedené. Preto chceme na blog postupne vkladať fotografie niektorých šperkov priamo na tele, aby ste si takto boli schopní lepšie predstaviť skutočnú veľkosť šperku a jeho pomer voči telu. Mimo to sa budeme snažiť vkladať tam aj videá, v ktorých predstavíme napríklad figúrky Swarovski vrátane procesu vybalenia výrobku zo škatuľky a mnoho ďalších (snáď) zaujímavých a užitočných informácií o produktoch spoločnosti Swarovski. Veríme, že Vám tento krok z našej strany aspoň trochu pomôže pri výberu a rozhodovaniu  o prípadnej kúpi.

Váš predajca originálnych šperkov Swarovski
www.sperky-aurea.sk
blog_sperkyaurea
Swarovski original

Šperky Aurea - internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski

V našom internetovom obchode Šperky Aurea Vám ponúkame možnosť pohodlného nákupu originálnych šperkov Swarovski, vyrábaných a ručne osadzovaných v dielňach tejto chýrnej firmy. Ich vysoká kvalita je spojená s výnimočnosťou a prestížou - každý šperk je jedinečným originálom, skutočnou pýchou ťažko prehliadnuteľnou vďaka svojmu ligotu a dokonalému spracovaní. Svojím zákazníkom sa vždy snažíme poskytovať špičkový servis. Ostatne, môžete sa presvedčiť sami - tešíme sa na Vás.
Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú pre jeho fungovanie dôležité.