Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Originálne šperky Swarovski 
        Pre ženy, ktoré chcú viac ... !
Domovská stránka / NOVINKY V NAŠOM ESHOPU

NOVINKY V NAŠOM ESHOPU

Po uplakanej jari sa k nám míľovými krokmi blíži leto a snáď napokon prinesie slniečko a teplo. Preto by sme Vám radi ponúkli pre radosť aj inšpiráciu niekoľko treskúco letných tipov, zopár nadčasových šperkov a predovšetkým aj ochutnávku z plánovaného rozšírenia sortimentu, o ktoré ste nás žiadali.
1185925
 
Začneme netradične - kúzielkamicharms
Tohoročná kolekcia sa naozaj vydarila – je veselá a farebná, plná slnka a tepla. Vyberať môžete z mnohých variácií a navesiť ich prakticky na akýkoľvek jednoduchší šperk. Fantázii sa medze nekladú a ak máte radi skutočne originálne šperky, s charms sa môžete vyzháňať dosýta. Niektoré kúsky zatiaľ síce nemáme skladom, no v Júli prídu a bude ich veľa.
1179730
 
 
 
 
 
Pokračujeme klasickými šperkmi
Letná pohoda a radosť je cítiť prakticky zo všetkých noviniek, nová kolekcia priam hýri nápadmi. Za všetkých odporúčame teplo zlaté šperky TASHA alebo TACTIC. Ak chcete byť v strede pozornosti na plážovej party, rozhodne si vyberte úchvatné TAMPICO MULTICOLORED. Zaručene Vás nikto neprehliadne! Klasické a nadčasové šperky nájdete krížom cez celý sortiment a to, čo z klasiky práve teraz nie je skladom je znova objednané, takže neostáva nič iné, len sa tešiť.
Samostatnou kapitolou sú svadobné šperky - za všetkých si dovoľujem upozorniť na TRANQUILTY,neskutočne žiarivé, jasné a naozaj veľmi pôvabné šperky. Ak sa v tomto roku chystáte stať nevestou, potom vrelo odporúčam práve tento šperk, ktorý svojou povahou rovnako dobre pristane k okázalej róbe, ako k jednoduchým splývavým šatôčkam. Verte, že ho unosíte ešte dlho po svojom veľkom dni!
1175321
 
Pánska kolekcia
Je v ponuke nová. Nakúpili sme pre Vás predovšetkým manžetové gombíky, ktoré sú vďačným darčekom pre mužov, no dá sa povedať, že aj ženy si dozaista vyberú. Okrem toho sa môžete tešiť na puzdro na mobil, peňaženku a nejaké pekné, no nie príliš extravagantné prívesky a náramky. Hitom tohto roku je ale rozhodne 16GB USB náramok - perfektný a maximálne praktický darček aj pre športovo založených mužov, ktorí si inak na šperky veľa nepotrpia. Svojou povahou je veľmi nenápadný a elegantný.
 
 
Doplnkový sortiment
Síce trocha umiernenejší, čo sa farieb týka, ale nie až tak celkom:-). Perá a USB perá sú tradičnou stálicou a teraz máme v ponuke aj niekoľko jasne farebných kúskov. Pre spestrenie plánujeme priniesť aj niektoré farebné slnečné okuliare a samozrejme čím ďalej obľúbenejšie doplnky k smartphonom a tabletom – tešiť sa môžete predovšetkým na stylusy a perá. V tomto ohľade sme sa priklonili skôr k decentnejším tónom s myšlienkou, že leto zasa skončí a nadčasové farby sú predsa len stávkou na istotu.
1100869
 
Dúfame teda, že Vás plánované novinky milo prekvapia a budeme sa tešiť na Vašu priazeň aj v druhej polovine tohto roku.

Váš internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski
www.sperky-aurea.cz
Swarovski original

Šperky Aurea - internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski

V našom internetovom obchode Šperky Aurea Vám ponúkame možnosť pohodlného nákupu originálnych šperkov Swarovski, vyrábaných a ručne osadzovaných v dielňach tejto chýrnej firmy. Ich vysoká kvalita je spojená s výnimočnosťou a prestížou - každý šperk je jedinečným originálom, skutočnou pýchou ťažko prehliadnuteľnou vďaka svojmu ligotu a dokonalému spracovaní. Svojím zákazníkom sa vždy snažíme poskytovať špičkový servis. Ostatne, môžete sa presvedčiť sami - tešíme sa na Vás.
Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú pre jeho fungovanie dôležité.