Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Originálne šperky Swarovski 
        Pre ženy, ktoré chcú viac ... !
Domovská stránka / NOVÁ KOLEKCIA SWAROVSKI JAR / LETO 2014 JE NA TRHU!

NOVÁ KOLEKCIA SWAROVSKI JAR / LETO 2014 JE NA TRHU!

Swarovski Spring / Summer 2014 - nová kolekcia "Inspired by ART"

5032769

Toho razu sa umelecká riaditeľka Nathalie Colin inšpirovala umením. Nebude asi podstatné rozpisovať sa a dopodrobna rozoberať jednotlivé zdroje jej inšpirácie, pretože ak Vás to bude naozaj zaujímať, dočítate sa o tom kadekoľvek inde – pre nás je dôležitý predovšetkým výsledok. Dovolím si teda podeliť sa o niekoľko málo osobných postrehov, ktoré mi prišli, keď sme kolekciu vybaľovali :-)

Najzásadnejším postrehom asi je, že kolekcia je toho razu ďaleko viac umiernená vo farbách. Oproti lanskej Spring / Summer 2013 inšpirovanej karnevalom v Rio de Janeiru, ktorá bola gejzírom tropických farieb, radosti a eufórie, pôsobí tohoročná Spring / Summer kolekcia značne usadlejšie. A napriek tomu, že je stále veľkorysá (až opulentná), čo sa týka  tvarov a veľkostí šperkov (takže pri výberu naozaj odporúčam venovať pozornosť uvedenej veľkosti, lebo niektoré z nich sú skutočne monštrózneJ a nie každá žena je schopná ich unosiť), farebne je ladená skôr do zemitých tónov. V ponuke dominuje predovšetkým zlatá, hojne je užívané zlátenie ružovým zlatom a kryštály v čírej či zemitých farbách. Druhou dominantnou líniou je potom ladenie do modrej a modrozelenej
5037393
Na svoje si teda v najnovšej Swarovski kolekcii Spring / Summer prídu dozaista predovšetkým tie ženy, ktoré si potrpia na luxus, eleganciu a čistotu tvarov a farieb. Nedočkáme sa (bohužiaľ :-)) žiadnych plameniakov, lienok či zlatých rybiek, ktoré boli tak veselé, hravé a farebné. Takisto mi na prímer chýba inovácia toľko obľúbených náušníc HYACINTH, ktoré sú už niekoľko sezón rovnaké, iba v modrej a zelenej. No aby sme boli spravodliví, na druhej strane zasa vznikol nový rad mimoriadne obľúbených šperkov GEOMETRIC, ktorý je neuveriteľne svieži a čarovný. Svetlo sveta zbadali aj súpravy ABSTRACT v prevedeniu NUDE či BLUE – napríklad práve tieto masívne, krásne náušnice v gradácii modrej sú jednoducho uchvacujúce! Za zmienku okrem iného rozhodne stojí takisto AZORE, ktorá by mohla byť akousi alternatívou vyše menovaným hravým tvarom. Krásne sú dnes už ikonické náramky SLAKE vo farbách od temne modrej až po rôzne tyrkysové odtiene a rozhodne zaujímavým prvkom je inovácia SLAKE WIDE alebo SLAKE ZEBRA, ktoré sú síce široké a nedajú sa rozvinúť, no sú uchvacujúce práve svojou masívnou povahou. A tak ďalej.

Dalo by sa toho nahovoriť  samozrejme ešte hodne, no myslím si, že úplne najdôležitejší bude, ako sa aktuálna kolekcia bude páčiť Vám. A pokiaľ Vás niečo zaujme natoľko, že si to jednoducho budete musieť kúpiť, budeme radi, ak to bude práve u nás.

5033030
Swarovski original

Šperky Aurea - internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski

V našom internetovom obchode Šperky Aurea Vám ponúkame možnosť pohodlného nákupu originálnych šperkov Swarovski, vyrábaných a ručne osadzovaných v dielňach tejto chýrnej firmy. Ich vysoká kvalita je spojená s výnimočnosťou a prestížou - každý šperk je jedinečným originálom, skutočnou pýchou ťažko prehliadnuteľnou vďaka svojmu ligotu a dokonalému spracovaní. Svojím zákazníkom sa vždy snažíme poskytovať špičkový servis. Ostatne, môžete sa presvedčiť sami - tešíme sa na Vás.
Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú pre jeho fungovanie dôležité.