Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Originálne šperky Swarovski 
        Pre ženy, ktoré chcú viac ... !
Domovská stránka / Nová kolekcia Swarovski „Crystal Gardens“ Jar / Leto 2015

Nová kolekcia Swarovski „Crystal Gardens“ Jar / Leto 2015

Tohoročná jarno-letná kolekcia je inšpirovaná snovými záhradami plnými kvetín, kúziel a tajomných bytostí. Nathalie Colin, umelecká riaditeľka Swarovski v svojej záhrade čaruje s pastelovými tónmi, ktoré sa s prechodom jari do leta postupne prehlbujú a mohutnia, až sa zrazu rozvinú do sýto farebnej letnej nádhery. Tak kreatívnej a ženskej, tak rafinovanej a pôvabnej, s toľkými tvárami ako žena sama. Slnečné lúče, ktoré vo dne mäkko prestupujú zlátenými šperkmi, dávajú rozkvitnúť rozmanitým a pestrým kvetom, mesiac sa záľubne zrkadlí v striebre ródiovanej oceli a spolu s nocou pomáha otvárať magické rastliny s tisícorakými vôňami.

 

VIVID

Sila šperkov Swarovski je (ako aj inakšie) v kryštáloch, v ich geniálnom a precíznom brúse a farebnej škále (približne 150 odtieňov). Od hebkej sviežosti šperkov z radu Clay cez relatívne nové náramky a celkom nové náhrdelníky Stardust až po sýte farebné šperky Cyan. Zastavme sa na malú chvíľu pri dizajne Stardust. Povedali by ste, že v tele tohto šperku je na 730 drobných kryštálov, a že v dvojitom potom dvojnásobok? Ligot drobných kameňov v takomto množstve je jednoducho neprekonateľný a v jednoduchosti tohto prívesku takisto spočíva jeho najväčší sila. Nove sú zaradené aj dvojfarebné náramky, kde sa miešajú kamene dvoch rôznych odtieňov.

cinder

Z kolekcie Swarovski Jar / Leto 2015 prýšti radosť zo života, energia nového začiatku, opojenie farbami a vôňami života, chuť žiť a milovať. Nechajte sa teda vlákať do kryštálových záhrad a začnite snívať – istone sa v nich ako mávnutím čarovného prútika zjaví ten správny šperk, ktorý si Vás sám nájde, aby ste sa z neho mohla tešiť a zdielať jeho aj svoju krásu so svetom.


Martina :-)

stardust
Swarovski original

Šperky Aurea - internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski

V našom internetovom obchode Šperky Aurea Vám ponúkame možnosť pohodlného nákupu originálnych šperkov Swarovski, vyrábaných a ručne osadzovaných v dielňach tejto chýrnej firmy. Ich vysoká kvalita je spojená s výnimočnosťou a prestížou - každý šperk je jedinečným originálom, skutočnou pýchou ťažko prehliadnuteľnou vďaka svojmu ligotu a dokonalému spracovaní. Svojím zákazníkom sa vždy snažíme poskytovať špičkový servis. Ostatne, môžete sa presvedčiť sami - tešíme sa na Vás.
Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú pre jeho fungovanie dôležité.