Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Originálne šperky Swarovski 
        Pre ženy, ktoré chcú viac ... !
Domovská stránka / SWAROVSKI KOLEKCIA JAR / LETO 2013 VSTUPUJE NA TRH

SWAROVSKI KOLEKCIA JAR / LETO 2013 VSTUPUJE NA TRH

Swarovski Spring / Summer 2013 - nová kolekcia "TROPICAL PARADISE"

3_tilly_pendant_torpedo_bracelet
Svetový líder vo výrobe kryštálových šperkov Swarovski nás tentoraz zoberie na ďalekú, exotickú cestu s cieľom Latinská Amerika. Kreatívna riaditeľka Nathalie Colin sa nechala silne ovplyvniť svojou cestou po Brazílii a Mexiku - kolekcia Jar/Leto 2013 vyžaruje a odráža tvorivú energiu, číru radosť zo života a intenzívny slnečný optimizmus, ktorý v týchto krajinách panuje. Jasné farby iskria a žiaria, zvádzajú k tancu a rozpúšťajú sivosť a miernu melanchóliu, tak typickú pre tunajšie kraje. Vitajte v Tropickom raji!
 
Tradičné Swarovski techniky, ako napr. Pointiage®, faceting a kryštálové pavé sú ešte umocnené kombináciou s novými materiálmi, akými sú koža, retiazky z rôznych netypických kovov, živice, bavlnené šnúry a ďalšie dizajnérske drobnôstky.
4_triumphal_cuff_earrings
Množstvo žiarivých farieb evokuje radosť a veselosť Tropického raja - rôzne odtiene zelenej sú ako bujná vegetácia tropického pralesa, svieža a čistá, fuksiová farba symbolizuje zmyselnosť orchidey, ktorá je jedným z ústredných motívov tejto kolekcie, kým tyrkysové tóny sú ako more u Acapulca, priam vyzývajúce k ponoreniu sa do jeho vĺn.

Majstrovsky vybrúsené kryštály v kombinácii s veľkolepo riešeným osadením vyjadrujú extravaganciu a chuť sa odlíšiť. Zvádzajú k premene výrazu pomocou motívov exotického, prekrásne sfarbeného hmyzu a vtákov z tropického raja - ľahkých, dúhových vážok, ružových  plameniakov, gejzíru farieb a vodopádu radosti.

Tak si teda užime toto leto svoj karneval v Riu tu a po svojom - bavme sa, tancujme a oslavujme. Nechajme sa zviesť k úžasnej ceste za dobrodružstvom v Tropickom raji a inšpirujme sa odlišnosťou a čírou radosťou zo života v južnej Amerike prostredníctvom šperkov Swarovski.

V našom internetovom obchode si novú kolekciu môžete pozrieť tu. Pripravte sa na radosť zo slniečka, ktoré už čoskoro príde a privítajte leto nejakým krásnym novým šperkom.
1_moonshine_ring_translucent_pend
Swarovski original

Šperky Aurea - internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski

V našom internetovom obchode Šperky Aurea Vám ponúkame možnosť pohodlného nákupu originálnych šperkov Swarovski, vyrábaných a ručne osadzovaných v dielňach tejto chýrnej firmy. Ich vysoká kvalita je spojená s výnimočnosťou a prestížou - každý šperk je jedinečným originálom, skutočnou pýchou ťažko prehliadnuteľnou vďaka svojmu ligotu a dokonalému spracovaní. Svojím zákazníkom sa vždy snažíme poskytovať špičkový servis. Ostatne, môžete sa presvedčiť sami - tešíme sa na Vás.
Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú pre jeho fungovanie dôležité.