Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Originálne šperky Swarovski 
        Pre ženy, ktoré chcú viac ... !
Domovská stránka / NOVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD S ORIGINÁLNYMI ŠPERKMI SWAROVSKI: ŠPERKY-AUREA.SK

NOVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD S ORIGINÁLNYMI ŠPERKMI SWAROVSKI: ŠPERKY-AUREA.SK

Spoločnosť Vicus Aurea úspešne pôsobí na Českom internetovom trhu ako predajca originálnych šperkov Swarovski už takmer rok. A pretože sme za tu dobu mali aj mnoho spokojných slovenských zákazníkov, rozhodli sme sa, že ako vianočný darček spustíme toho roku internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski na slovenskej doméne a v slovenskom jazyku. Iba dúfame, že slovenské jazykové prostredie a ceny v EUR urobia aspoň niektorým z Vás orientáciu na stránkach jednoduchšiu a príjemnejšiu, a zároveň sa ospravedlňujeme za drobné jazykové chyby, pretože naša slovenčina jednoducho nemôže byť taká dobrá, ako Vaša :-).
lolitalempickesilolitapic
Dúfame, že sa Vám nové stránky budú páčiť a pomôžu Vám jednoduchšie a rýchlejšie nájsť to, čo hľadáte. A predovšetkým, že Vám krásne a jedinečné šperky Swarovski urobia radosť! 

Váš predajca originálnych šperkov Swarovski
www.sperky-aurea.sk
Swarovski original

Šperky Aurea - internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski

V našom internetovom obchode Šperky Aurea Vám ponúkame možnosť pohodlného nákupu originálnych šperkov Swarovski, vyrábaných a ručne osadzovaných v dielňach tejto chýrnej firmy. Ich vysoká kvalita je spojená s výnimočnosťou a prestížou - každý šperk je jedinečným originálom, skutočnou pýchou ťažko prehliadnuteľnou vďaka svojmu ligotu a dokonalému spracovaní. Svojím zákazníkom sa vždy snažíme poskytovať špičkový servis. Ostatne, môžete sa presvedčiť sami - tešíme sa na Vás.
Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú pre jeho fungovanie dôležité.