Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Originálne šperky Swarovski 
        Pre ženy, ktoré chcú viac ... !
Domovská stránka / Aktuality / Balení šperků SWAROVSKI

Jak je balený originální šperk Swarovski?

Originální šperky Swarovski jsou balené v klasických tmavomodrých krabičkách se stříbrným logem Swarovski (obrázek labutě s nápisem Swarovski). Ke každému nákupu od nás zákazník obdrží kvalitní dárkovou tašku ve stejných barvách rovněž s logem Swarovski. Kvalitní materiál a decentní barvy se spolu s logem postarají o dokonalý první dojem bez nutnosti šperk jakkoli dále balit v případě, že jde o dárek.

Zboží skladem expedujeme do 24 hodin. V urgentních případech jsme schopni doručit zásilku do druhého dne od objednání. K objednávce nad 3.000 Kč pro vás máme jako dárek poštovné zdarma. 
Swarovski balení
Swarovski original

Šperky Aurea - internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski

V našom internetovom obchode Šperky Aurea Vám ponúkame možnosť pohodlného nákupu originálnych šperkov Swarovski, vyrábaných a ručne osadzovaných v dielňach tejto chýrnej firmy. Ich vysoká kvalita je spojená s výnimočnosťou a prestížou - každý šperk je jedinečným originálom, skutočnou pýchou ťažko prehliadnuteľnou vďaka svojmu ligotu a dokonalému spracovaní. Svojím zákazníkom sa vždy snažíme poskytovať špičkový servis. Ostatne, môžete sa presvedčiť sami - tešíme sa na Vás.
Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú pre jeho fungovanie dôležité.