Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Originálne šperky Swarovski 
        Pre ženy, ktoré chcú viac ... !
Domovská stránka / AKTUALITA PREDOVŠETKÝM PRE PÁNOV

AKTUALITA PREDOVŠETKÝM PRE PÁNOV

AURA50
V tohoročnej „uhorkovej“ sezóne sme sa rozhodli spestriť našu ponuku a kým dorazia sľubované novinky, o ktorých sme informovali v nedávnom článku, naskladnili sme pre Vás luxusné parfumy AURA by Swarovski. Sme si istí, že originálny parfum Swarowski bude pri voľbe darčekov vítaným doplnkom tým skôr, ak si tak trochu neviete rady, čo svojej panej vybrať.

Vyberať môžete z troch možností:

  • 15 ml parfumová voda (silnejší koncentrát parfumu). Je nesmierne vhodná ako doplnkový darček ku šperku; balenie je skvelé svojou skladnosťou, bez problémov sa vojde do kabelky a dokonca aj do lístočku na ples. Bude vítaným doplnkom napríklad ku šperkom v strednej cenovej hladine. Šperk i parfum je možné darovať v samostatnej darčekovej taške, takže aj radosť bude dvojnásobná :-)
  • 50 ml toaletná voda (menej koncentrovaný roztok). Je skutočne prestížnym darčekom, pretože ide o ťažko dostupnú limitovanú edíciu v luxusnom balení. Ak teda máte doma náročnú partnerku, potom ku šperku rozhodne odporúčame túto jedinečnú záležitosť, s ktorou zaručene urobíte dojem
  • 200 ml telové mlieko. V tomto prípade máte na výber niekoľko možností – ak chcete niečo skutočne prestížne, potom odporúčame súpravu telového mlieka a 15 ml parfumovej vody (EDP) a k tomu originálny šperk Swarovski podľa svojho výberu. Samozrejme je možné darovať aj samotnú súpravu bez šperku; aj tak to bude skvelý darček, s ktorým sa nemôžete netrafiť :-)
Darčekové tašky Swarovskisú úplnou samozrejmosťou – môžete si nadefinovať, či chcete jednu na všetky darčeky alebo dve, na šperk a na parfum zvlášť... možností je veľa.

Dúfame teda, že Vás bude táto miniaktualitka inšpirovať a pomôže Vám nájsť ten pravý darček pre svoju pani.

S želaním krásneho leta
Váš tým Šperky Aurea
Swarovski original

Šperky Aurea - internetový obchod s originálnymi šperkmi Swarovski

V našom internetovom obchode Šperky Aurea Vám ponúkame možnosť pohodlného nákupu originálnych šperkov Swarovski, vyrábaných a ručne osadzovaných v dielňach tejto chýrnej firmy. Ich vysoká kvalita je spojená s výnimočnosťou a prestížou - každý šperk je jedinečným originálom, skutočnou pýchou ťažko prehliadnuteľnou vďaka svojmu ligotu a dokonalému spracovaní. Svojím zákazníkom sa vždy snažíme poskytovať špičkový servis. Ostatne, môžete sa presvedčiť sami - tešíme sa na Vás.
Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú pre jeho fungovanie dôležité.